ZĀĻU NEPAMATOTA LIETOŠANA IR KAITĪGA VESELĪBAI!
  • Mind

elevit® Pronatal vitamīni grūtniecēm

elevit® Pronatal ir multivitamīnu, minerālvielu un mikroelementu komplekss speciāli izstrādāts sievietēm, lai  novērstu vai koriģētu veselības traucējumus, kas saistīti ar vitamīnu un minerālvielu nesabalansētību vai nepietiekamību uzturā  grūtniecības un krūts barošanas laikā.

Viena tablete dienā
Nopērkams aptiekās

Lēmums ģimenes veidošanai vai pieaugumam iezīmē aizraujoša un nozīmīga ceļojuma sākumu. Tas ir ceļojums, kuram veiksmīga sagatavošanās ir panākumu atslēga.

elevit® Pronatal ir multivitamīnu, minerālvielu un mikroelementu komplekss speciāli izstrādāts sievietēm, lai lai  novērstu vai koriģētu veselības traucējumus, kas saistīti ar vitamīnu un minerālvielu nesabalansētību vai nepietiekamību uzturā  grūtniecības un krūts barošanas laikā.

Atbalsts mazuļa ieņemšanai

Pirmās 6-8 grūtniecības nedēļas ir kritiskākais laiks Jūsu mazuļa attīstībai, tajā skaitā dzīvībai svarīgo orgānu augšanai. Daudzas sievietes šajā laikā pat nenojauš par grūtniecības iestāšanos, lai gan mazulis jau aug un attīstās.

Tas var aizņemt laiku, kamēr barības vielas vajadzīgajā koncentrācijā ir uzņemtas tikai ar uzturu,  lai gan šis var būt brīdis, kad ir paaugstināta to nepieciešamība.Tāpēc iesakām apsvērt lietot elevit® Pronatal 1 mēnesi pirms plānotās gūtniecības. elevit® Pronatal palīdzēs nodrošināt Jūs ar nepieciešamajām uzturvielām, lai sniegtu atbalstu vesela mazuļa attīstībai kopš tā ieņemšanas.

Atbalsts grūtniecības laikā

Grūtniecības laikā ieteicamais uzņemto barības vielu daudzums pieaug, un, kaut arī Jums ir paši labākie nodomi attiecībā uz lietoto uzturu, tas var būt grūti nodrošināt ar nepieciešamajām uzturvielām vajadzīgajā koncentrācijā gan Jūsu organismu, gan augošo mazuli. Barības vielu trūkuma sekas var ietvert anēmiju un noguruma sajūtu mātei, kā arī aizkavētu augšanu un izmaiņas ādā un gļotādā auglim.

Lietojiet multivitamīnus, minerālvielas un mikroelementus saturošus līdzekļus, kā, piemēram, elevit® Pronatal, kas palīdzēs nodrošināt ar nepieciešamajām barības uzturvielām gan Jūs, gan Jūsu mazuli grūtniecības laikā.

Atbalsts krūts barošanas laikā

Jūsu organisma un mazuļa prasības pēc barības vielām krūts barošanas laikā pieaug. Tāpēc saņemt tās ar uzturu vien paaugstinātas nepieciešamības gadījumā var būt grūti. Tāpēc Jums var būt nepieciešams uzņemt uzturvielas papildus, lai palīdzētu novērst to trūkumu krūts barošanas un bērna kopšanas laikā. elevit® Pronatal satur nepieciešamos vitamīnus un minerālvielas, lai palīdzētu novērst to trūkumu krūts barošanas laikā un nodrošinātu mazuļa attīstību.

Svarīgi vitamīni un minerālvielas, kas nepieciešami, lai nodrošinātu mazuļa attīstību, ir folskābe un dzelzs:

  • Folskābe - elevit® Pronatal satur 800 mcg folskābes
  • Dzelzs - elevit® Pronatal satur 60 mg dzelzs

Galvenās priekšrocības, lietojot elevit® Pronatal:

Folskābe:

Pirmajās grūtniecības nedēļās, kad bieži vien sieviete vēl nemaz nenojauš par grūtniecību, veidojas nervu caurulīte. Nervu caurulīte veido galvas un muguras smadzenes, kas atbild par centrālo nervu sistēmu. Sievietes uzņemtais folskābes daudzums var spēlēt lielu lomu nervu caurulītes veidošanās procesā. Folskābe palīdz bērna iedzimto pataloģiju profilaksē.

Dzelzs:

Nepiecešamība pēc dzelzs pieaug grūtniecības laikā, kas saistīta ar asins tilpuma palielināšanos, augļa un placentas augšanu. Dzelzs palīdz novērst tā trūkumu uzturā. Dzelzs piedalās sarkano asinsķermenīšu veidošanā, kuri nodrošina organismam nepieciešamo skābekli, tāpēc Jums ir jābūt pārliecinātai, ka nodrošināt organisma paaugstinātās vajadzības.

Kāpēc sievietes plānojot grūtniecību, grūtniecības un krūts barošanas laikā izvēlas elevit® Pronatal?

elevit® Pronatal ir Nr. 1* pasaulē vitamīnu, minerālvielu un mikroelementu komplekss sievietēm plānojot grūtniecību, grūtniecības un krūts barošanas laikā.

*IMS Health, R4B Value MAT October 2016
 

elevit® Pronatal ir multivitamīnus, minerālvielas un mikroelementus saturošs komplekss kā papildinājums uzturam, kas īpaši izstrādāts, lai nodrošinātu sievieti ar nepieciešamajām uzturvielām to nesabalansētības vai nepietiekamības uzturā dēl, periodā , kad tiek plānota grūtniecību, kā arī grūtniecības un krūts barošanas laikā. elevit® Pronatal palīdzēs novērst uzturvielu trūkumu to paaugstinātas nepieciešamības un nesabalansētības gadījumā un nodrošinās vesela mazuļa attīstību.

elevit® Pronatal satur folskābi un dzelzi paaugstinātās devās.

elevit® Pronatal satur folskābi (800 mcg). Folskābe palīdz bērna iedzimto pataloģiju profilaksē.

Sastāvs

Vitamīni 
A vitamīns (Retinolum) 3600SV1
B1 vitamīns (Thiamini nitras)1,55 mg
B2 vitamīns (Riboflavinum)1,8 mg
B6 vitamīns (Pyridoxini hydrochloridum)2,6 mg
B12 vitamīns (Cyanocobalaminum)4,0 μg
C vitamīns (Acidum ascorbicum)100,0 mg
D3 vitamīns (Cholecalciferolum)500SV2
E vitamīns (Tocopheroli acetas)15SV3
Kalcija pantotenāts (Calcii pantothenas)10,0 mg
Biotīns (Biotinum)0,2 mg
Nikotīnamīds (Nicotinamidum)19,0 mg
Folskābe (Acidum folicum)0,8 mg
Minerālvielas un mikroelementi 
Kalcijs (Calcium)125,0 mg
Dzelzs (Ferrum)60,0 mg
Magnijs (Magnesium)100,0 mg
Mangāns (Manganum)1,0 mg
Varš (Cuprum)1,0 mg
Fosfors (Phosphorum)125,0 mg
Cinks (Zincum)7,5 mg

1 atbilst 1080,0 mikrogramiem retinola

2 atbilst 12,5 mikrogramiem holekalciferola

3 atbilst 15,0 mg alfa-tokoferola acetata

Devas un lietošanas veids

elevit® Pronatal lieto pa vienai tabletei dienā, nesasmalcinātā veidā, uzdzerot glāzi ūdens. Lietojiet elevit® Pronatal vienu mēnesi pirms plānotās grūtniecības, grūtniecības un krūts barošanas laikā.

Skābeņskābe, sastopama spinātos un rabarberos, un fitīnskābe, sastopama pilngraudu produktos, var samazināt kalcija uzsūkšanos. Izvairieties lietot elevit® Pronatal divas stundas pēc šo produktu lietošanas pārmērīgā daudzumā.

elevit® Pronatal apvalkotās tabletes satur laktozi un sojas eļļu. Ja ārsts ir teicis, ka Jums ir kāda cukura nepanesība, pirms elevit® Pronatal lietošanas konsultējieties ar savu ārstu.


Nelietojiet šīs zāles, ja Jums ir alerģija pret zemesriekstiem vai soju. Ja no rīta ir slikta dūša, lietojiet tableti pusdienlaikā vai vakarā. Dalījuma līnija paredzēta tikai tabletes sadalīšanai, lai atvieglotu tās norīšanu. Ja esat aizmirsusi lietot elevit® Pronatal. Nelietojiet dubultu devu, lai aizvietotu aizmirsto devu. Vienkārši turpiniet lietot zāles kā parasti. Ja Jums ir kādi jautājumi par šo zāļu lietošanu, jautājiet ārstam, farmaceitam vai medmāsai.

Lūdzu nelietojiet elevit® Pronatal šādos gadījumos:

  • ja Jums ir alerģija pret jebkuru šo zāļu sastāvdaļu, tajā skaitā pret zemesriekstiem vai soju;
  • ja Jums ir pārāk augsta A un/vai D vitamīnu koncentrācija asinīs;
  • ja Jūs tiekat ārstēts ar A vitamīnu vai ķīmiski līdzīgām vielām izoretinoīnu un etretinātu. Bēta- karotīns ir uzskatāms kā A vitamīna avots;
  • ja Jums ir būtiski samazināta nieru darbība;
  • ja Jums ir paaugstināts kalcija līmenis asinīs vai būtiski paaugstināts kalcija līmenis urīnā;
  • ja Jums ir dzelzs un/vai vara metabolisma traucējumi.

Šādos gadījumos Jums nepieciešams konsultēties ar medicīnas darbinieku.

Vienmēr izlasiet lietošanas instrukciju pirms zāļu lietošanas!