Plānošana

Grūtniecēm rekomendētīe multivitamīni un minerālvielas

Jaunas sievietes roka tur kontracepcijas tableti

Šis raksts var palīdzēt rast atbildes uz šādiem jautājumiem:

Kādēļ manam bērnam ir nepieciešami folāti vai folskābe?

Kādas uzturvielas nepieciešamas bērna ieņemšanas un grūtniecības laikā? 

Kā es varu uzņemt uzturvielas manam bērnam pietiekamā daudzumā?

Kādi grūtniecēm paredzētie multivitamīni un minerālvielas man varētu būt ieteicami?

Vai zinājāt, ka, lai pēc iespējas labāk atbalstītu bērna attīstību, ir svarīgi, lai pirmajās dienās un nedēļās pēc apaugļošanās, kad jūs pat vēl nezināt par grūtniecības iestāšanos, organismā būtu pietiekami daudz folātu? Tas ir viens no iemesliem, kādēļ grūtniecēm tiek ieteikti multivitamīnu un minerālvielu preparāti vismaz mēnesi pirms mēģinājumiem ieņemt bērnu. Vēl viens iemesls ir tas, ka multivitamīnu un minerālvielu preparāti palīdz nodrošināt jūsu organismu ar uzturvielām un antioksidantiem, lai apmierinātu grūtniecības laikā palielinātās vajadzības. 

Uzziniet vairāk par šādu tēmu:

  elevit® Pronatal ir multivitamīnu un minerālvielu preparāts kas īpaši izstrādāts grūtniecēm, lai palīdzētu uzņemt nepieciešamās uzturvielas, cenšoties ieņemt bērnu, kā arī grūtniecības laikā. elevit® Pronatal satur 800 μg folskābes, 4 μg ciānkobalamīna (B12) un 60 mg elementārās dzelzs. 

  Pat ar vislabākajiem centieniem tikai ar uzturu var būt grūti uzņemt pietiekami daudz neaizstājamo vitamīnu un minerālvielu. Piemēram, ļoti drīz pēc apaugļošanās jūsu bērnam būs nepieciešama folskābe. Piemēram, lai uzņemtu pietiekamu daudzumu folskābes, Jums būtu jāapēd liels daudzums vārītu spinātu.

  elevit® Pronatal sastāvā ir 800 μg folskābes, kas palīdz nodrošināt palielināto nepieciešamību pēc šīs uzturvielas pirms apaugļošanās un grūtniecības laikā.

  Folātiem, folskābes uzturvielas formai, ir ļoti svarīga loma vēl nedzimušā bērna centrālās nervu sistēmas attīstībā. 

  Svarīgi, lai organismā būtu atbilstoši folātu krājumi jau tad, kad pat vēl nezināt par grūtniecības iestāšanos

   

  Dažu pirmo grūtniecības nedēļu laikā, kad lielākā daļa sieviešu vēl nezina, ka viņām ir iestājusies grūtniecība, bērnam attīstās nervu caurulīte, no kuras vēlāk veidojas galvas un muguras smadzenes. Šajā laikā sievietes organismā jābūt pietiekamam folātu daudzumam, lai palīdzētu novērst nervu caurulītes defektu rašanās risku un veicinātu bērna centrālās nervu sistēmas attīstību.