Plānošana

Sekss un grūtniecības iestāšanās

Pāris gultā

Šis raksts var palīdzēt rast atbildes uz šādiem jautājumiem:

Cik bieži man vajadzētu nodarboties ar seksu, lai iestātos grūtniecība?

Kad man būtu jānodarbojas ar seksu, ja es vēlos, lai iestājas grūtniecība?

Ja es vēlos, lai iestājas grūtniecība, vai man ar seksu jānodarbojas katru dienu?

Izvēle par bērna ieņemšanu ir viena lieta, bet grūtniecības iestāšanās - pavisam cita. Kad tad ir pareizais laiks nodarboties ar seksu? Un cik bieži tas būtu jādara?

Uzziniet vairāk par šādu tēmu:

  Tā var iestāties kā pārsteigums, taču katru mēnesi ir pavisam neilgs brīdis, kad ir iespējama grūtniecības iestāšanās. Lai iestātos grūtniecība, svarīgi ir nodarboties ar seksu neilgi pirms ovulācijas un tās laikā. 

  Ovulācija parasti ir cikla vidū. Jūs variet palielināt savas iespējas palikt stāvoklī, aprēķinot laiku, kad esat visauglīgākā, izmantojot ovulācijas kalkulatoru.

  Jūs varat izmantot arī aptiekā pieejamos ovulācijas testa komplektus, kas palīdz noskaidrot, tieši kurā dienā ir iespējama ovulācija.

  Lai gan seksa plānošana neizklausās seksīgi, pārrunāt ar partneri gaidāmo ovulācijas laiku ir svarīgi. Tādējādi iespējams plānot darba komandējumus vai nakšņošanu ārpus mājām, kā dēļ jums var nebūt iespējas nodarboties ar seksu.

  Tā var iestāties kā pārsteigums, taču katru mēnesi ir pavisam neilgs brīdis, kad ir iespējama grūtniecības iestāšanās

   

  Ja esat aizņemti, ierakstiet savos plānotājos - jūs vienmēr varat izmantot paroli, ja “NODARBOTIES AR SEKSU” šķiet pārāk uzbāzīgi.

  Iespējams, tā ir pirmā reize, kad nodarbojaties ar seksu ne tikai tādēļ, lai gūtu baudu, taču tas nenozīmē, ka šo reizi nedrīkst izbaudīt.

  Daudzi pāri atzīst, ka apaugļošanās domas radītais spiediens mazina intimitāti. Taču tam tā nevajadzētu būt. Izstrādājiet pamatnoteikumus, lai pārliecinātos, ka spēsiet izbaudīt šo ceļojumu.

  Izmēģiniet šos ieteikumus:

  • Nesteidzieties: nodarbošanās ar seksu iemīļotās TV pārraides reklāmas pauzē var nedot īsto sajūtu. Izvēlieties to dienas laiku, kad varat atslābināties.

  • Sarīkojiet randiņu: romantika aizvien ir svarīga, tādēļ ieplānojiet jaukas vakariņas, sapucējieties un iededziet sveces.

  • Neforsējiet: ja viens no jums ir slims vai tikko aizvadījis sliktu dienu, neizjūtiet spiedienu. Jā, katru mēnesi laiks, kad iespējama grūtniecības iestāšanās, ir neilgs, taču jums nav jānodarbojas ar seksu katru dienu.
    

  Neļaujieties panikai – lai iestātos grūtniecība, ar seksu nav jānodarbojas katru dienu. 

  Spermatozoīdi sievietes ķermenī var izdzīvot līdz pat septiņām dienām, tādēļ grūtniecība var iestāties, ja esat nodarbojušies ar seksu pāris dienas pirms ovulācijas.

  Veiksmes iespējamība vislielākā ir tad, ja nodarbojaties ar seksu vienu dienu pirms vai pēc ovulācijas, tādēļ, lai sasniegtu vēlamo rezultātu, nodarbojieties ar seksu vismaz 2-3 reizes nedēļā.